Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

 

Březost potvrzena ultrazvukem! - narození štěňátek očekáváme
okolo 6. listopadu 2016


PLÁNOVANÝ VRH
04. a 05. 09 . 2016 proběhlo krytí Gertrůdky. Více informací v sekci ŠTĚŇÁTKA


Závody ve flybalu

Za námi jsou dva krásné flyballové víkendy s naší úžasnou českobudějovickou partou Aleáčků . Dny plné zábavy, dobrodružství, sluníčka, nočního koupání, alkoholu, povídání o kynologii, stanování, setkávání s přáteli ....prostě léto v plném proudu :)
Nejprve Krupka o 14 dní později Svijanský újezd...
  
Děkuji za úžasné výkony celému družstvu a za atmosféru která uvnitř pauje. Neopakovatelné:)

Výsledky byly vynikající. !!!! GRETTKA ZÍSKALA TITUL FLY17 !!!!! Ze kterého mám obrovskou radost :) 
Super super super:) Navíc její kondice je závod od závodu lepší, časy rychlejší a po celé dva dny stabilní. Je to moje borka:)))
Bedna na Crazy Cupu ve Svijanech byla příjemným završením.Alea Tým naděje vybojoval - 3.místo ve 2. divizi!


Neumím si představit báječnějšího psa:) Přestože mi mé pracovní vytížení nedovolovalo být kynologicky aktivní, jako tomu bývalo dříve, mám vedle sebe parťáka, který každý můj den dělá veselejší, zábavnější a uvolněnejší. Nejen že je Gretty perfektní sportovní pes, který ze sebe na place vydá maximum, ona stejně tak nadšeně bude chodit do města, doprovázet mě na schůzky, čekat před obchodem či dělat cizím lidem radost občasným "vystupováním" v parku:) Miluji její vyrovnanou povahu a děkuji naší chovatelce Pavle za tak úžasné a "normální" zvíře, se kterým je život ve všech směrech krásný a jednoduchý :)

Miminkovská návštěva. Nellynky první setkání s pesjskem. Děkujeme její mamince za důvěru :)
    

Pokud se u nás najde trocha volného času, vyhledáváme činnosti při kterých můžeme protáhnout tělo a na nic nemyslet...takovou ideální aktivitou se nabídlo běhání - canicross. Zatím jsme na začátku,ale moc nás to baví a určitě budeme pokračovat:) 
 
Pro tento rok máme dost plánů. Těšíme se na červen, který to všechno opět rozjede:) O všem Vás samozřejmě budeme informovat :)) S+G
 

 = ROK 2016 =

TOPlist